Ліга націй: Збірна України поступилася Німеччині на НСК "Олімпійський"

Збірна України не змогла переграти національну команду Німеччини в матчі третього туру Ліги націй

Зустріч на НСК "Олімпійський" в Києві завершилася з рахунком 1:2, інформує "ДС".

Перший гол на 20 хвилині після вдало розіграного стандартного положення провів Гінтер. Збільшив перевагу німців Горетцка на самому початку другого тайму. Схибив в цій ситуації Бущан, що не стримав мʼяч. При цьому воротар протягом усього матчу рятував свою команду, роблячи відмінні сейви.

Українці активізувалися в кінцівці зустрічі. Їм вдалося відіграти один мʼяч за допомогою пенальті. Зюле збив у своєму штрафному Романа Яремчука, а Руслан Малиновський впевнено переграв Нойєра на 77 хвилині.

Таким чином, німці розташувалися на другій сходинці таблиці групи 4 ліги А, випередивши Україну, яка в свою чергу опустилися на третє місце. Як і раніше лідирує в квартеті Іспанія (7 очок), яка сьогодні в паралельному матчі з рахунком 1:0 перемогла Швейцарію (1 очко).

Нагадаємо, в матчі другого туру дивізіону А Ліги націй збірна Іспанії з рахунком 4:0 обіграла збірну України.