• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

LUMOS Orchestra повертаються з легендарним концертом-історією "Гаррі Поттер"

Львівський гік-оркестр LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) повертає одне з найкращих своїх шоу: історію "хлопчика, що вижив" мовою музики. Концерт відбудеться 5-го лютого о 19:00 на сцені Жовтневого Палацу

Реклама на dsnews.ua

Це не просто концерт симфонічної музики із саундтреками до улюбленої саги, це — цілісна історія з сюжетом, відеорядом та інтерактивними елементами. Такі шоу спонукають забути про буденне маґлівське життя, накинути чаклунську мантію та поринути у святкові магічні пригоди.

LUMOS Orchestra — львівський оркестр, який спеціалізується на саундтреках до найрізноманітніших ігор, фільмів, мультфільмів та серіалів. Вже більш як 10 років вони роблять шоу як в українських містах, так і закордоном. У їхньому творчому доробку — тематичні шоу за мотивами "Гаррі Поттера", "Володаря Перснів", "Зоряних Воєн", "Доктора Хто", мультфільмів студії Disney, та багатьох відеоігор. Це понад 700 саундтреків у творчому доробку, не рахуючи сценічні відео, кліпи та записи. Не дивно, що з таким репертуаром оркестр користується популярністю серед спільнот гіків. Вони неодноразово виступали на найбільшому попкультурному фестивалі Comic Con Ukraine, де розчулили своїм виступом не лише глядачів, а й зіркових гостей. Також LUMOS Orchestra гастролювали закордоном, виступаючи перед любителями книг, ігор, фільмів, коміксів, розробниками ігор та видатними акторами.

Кожен учасник колективу — відданий своїй справі музикант та щирий прихильник фантастичних світів, саундтреки з яких грає на сцені. Артисти скрупульозно вивчають усі деталі історій, щоб якомога правдивіше передати атмосферу улюблених творів глядача.

Допоможе створити сюжет та відчуття неповторного музичного дійства галицький камерний хор "Євшан". Це молодіжний хор з винятковою гастрольною біографією. Вони гастролювали у США, Канаді, Європі, брали участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах та першими давали сценічне життя пісням як українських, так і закордонних композиторів.

 Усі деталі шоу та квитки за посиланням: https://concert.ua/uk/event/harry-potter-story

Подія у Facebook.

    Реклама на dsnews.ua