• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Ляшко назвав позитив від міжнародного визнання COVID-вакцини Sinovac

Рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я, яким вакцина CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech була схвалена для екстреного застосування, дозволить видавати в Україні дійсні за кордоном сертифікати про вакцинацію

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму Facebook міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, передає "ДС".

"ВООЗ підтвердила, що ця вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості. Схвалення ВООЗ вакцини CoronaVac дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації, всім хто пройшов повний курс щеплення", — зазначив він.

За словами Ляшка, Україна закупила 1 913 000 доз вакцини CoronaVac і зараз використовує препарат для вакцинації осіб у віці 65+, маломобільних груп населення та осіб, які доглядають за ними, спортсменів, працівників освіти, які були залучені до проведення ЗНО, представників Збройних Сил України, МВС, працівників підприємств критичної інфраструктури, а також тих, хто записаний на вакцинацію через портал або додаток "Дія".

Як повідомляла "ДС", 1 червня Всесвітня організація охорони здоровʼя схвалила використання вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua