• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ляшко не очікував нової хвилі коронавірусу так скоро

Нинішня хвиля коронавірусу в Україні почалася раніше, ніж прогнозували в МОЗ. За своєю інтенсивністю вона вже наближається до показників осені 2020 року

Ляшко не очікував нової хвилі коронавірусу так скоро
Ляшко не очікував нової хвилі коронавірусу так скоро / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

Зараз однією з найближчих до "червоної" зони підвищеної небезпеки є Херсонська область, повідомив він. Спочатку значне зростання нинішньої хвилі було в західних областях.

"Ми думали, що буде повторення ситуації осені 2020 року і весни 2021-го. Але зараз ми бачимо, що Чернівецька область, яка найперша "загорілася" в новій хвилі, вже стабілізувалася. А ось східні і південні області дають приріст", — пояснив міністр.

Нинішня хвиля почалася раніше, ніж прогнозували в міністерстві, зазначив Ляшко.

"Нова циркуляція вірусу, яка і призвела до цієї хвилі, насамперед шукає імунонезахищених людей — тих, хто не перехворів COVID-19, або тих, хто не вакцинований", — заявив глава МОЗ.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 11 жовтня в Україні зафіксовано 8 832 нових випадки коронавірусної хвороби, це на 2 512 менше, ніж напередодні вранці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua