• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Ляшко сказав, у якому випадку українцям видаватимуть свідоцтва про вакцинацію

Реклама на dsnews.ua

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що міжнародні свідоцтва про вакцинацію від COVID-19 дозволено видавати тільки після щеплення схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я препаратами. На сьогодні це тільки Pfizer

Про це Ляшко розповів на брифінгу 12 січня, передає "ДС".

"Підкреслюю, що міжнародні медико-санітарні правила дозволяють надавати міжнародні свідоцтва про вакцинацію тільки в разі, якщо вакцина дозволена до використання ВООЗ", — сказав він.

Відзначимо, що 30 грудня МОЗ України уклало контракт про постачання 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Нагадаємо, вчора Ляшко сказав, що питання можливого введення в Україні спеціальних паспортів, які можуть видаватися після вакцинації від коронавірусної інфекції, наразі знаходиться на контролі. Також іще вивчається питання, чи може людина після вакцинації інфікувати інших.

Як повідомляла "ДС", уряд Литви розглядає можливість введення в країні імунного паспорта. Також у Литві хочуть вести реєстр осіб, які відмовилися від вакцинації.

    Реклама на dsnews.ua