• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ляшко заявив, що нові правила пасажирських перевезень не будуть поширюватися на неповнолітніх

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватися неповнолітніх пасажирів, оскільки для них поки не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МОЗ, передає "ДС".

"Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті", – пояснив Ляшко.

Нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться й про водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів України затвердив нові правила пасажирських перевезень в "жовтій", "помаранчевій" і "червоній" зонах адаптивного карантину з 21 жовтня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua