• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Mastercard і Rakuten Viber запускають в Україні Moneytou – сервіс миттєвих грошових переказів в месенджері Viber

Реклама на dsnews.ua
Mastercard і Rakuten Viber в партнерстві з NeoPay і Edenlab представили сервіс грошових переказів Moneytou (Маниту), який дозволяє переводити гроші безпосередньо під час спілкування в додатку Viber

Раніше в цьому році сервіс був запущений в Угорщині, і тепер Україна стала другою країною в світі, де доступний Moneytou. Надалі географія сервісу розшириться і на інші країни Європи, зокрема на Румунію, Сербію і Болгарію.

В сервіс Moneytou інтегрована технологія Mastercard Send і цифровий гаманець Masterpass, в який можна додати платіжні карти будь-яких українських банків різних платіжних систем.

Для того щоб перевести гроші через Viber з допомогою Moneytou, відправнику необхідно:
1. У вікні чату натиснути кнопку Gif + і вибрати сервіс Moneytou;
2. Натиснути "Відправити переказ" і вибрати карту в цифровому гаманці Masterpass, з якої здійснюється переклад;
3. Ввести необхідну суму переказу і відправити гроші;
4. Підтвердити відправку повідомлення отримувача про надходження коштів.

Для того щоб отримати гроші через Viber з Moneytou, користувачеві необхідно:
1. Відкрити повідомлення про надходження коштів в чаті;
2. Вибрати карту в гаманці Masterpass для зарахування грошей;
3. Гроші автоматично зараховується на обрану карту.

Якщо у користувача вже є цифровий гаманець Masterpass, зареєстрований на той же номер, що і додаток Viber, після підтвердження сервіс автоматично надасть доступ до карт в гаманці. Створити цифровий гаманець як одержувач, так і відправник можуть безпосередньо в мобільному додатку Viber: для цього необхідно лише один раз ввести дані платіжної картки під час першого або отримання переказу коштів.

Комісія становить 5 грн + 1% від суми переказу. Максимальна сума одного переказу становить 14 900 грн.

"Грошові перекази - популярна послуга в українців. За даними НБУ, за 9 місяців 2019 року українці переказали майже 530 млрд гривень з картки на картку, що становить 41% від усього обсягу безготівкових операцій за платіжними картками, ‒ зазначила Наталія Кангіна, керівник напрямку digital і cyber security продуктів Mastercard в Україні. - Завдяки сервісу Moneytou мільйони користувачів Viber в Україні отримають новий досвід і відчують усі переваги миттєвих переказів усередині країни. Технологія Mastercard Send робить транзакції захищеними і легкими: тепер переказувати та отримувати кошти можна в програмі, навіть не повідомляючи номер своєї карти".

У 9 з 10 користувачів смартфонів в Україні встановлено додаток Viber.

"Після того, як Viber здійснив революцію в спілкуванні українців в чаті, наша наступна задача полягає в удосконаленні мультифункціональної платформи, яка задовольняє щоденні потреби користувачів в Україні. Так чому б не спробувати грошові перекази через додаток? Раніше у нас було кілька проектів з банками, але сьогодні ми зробили грошові перекази з допомогою Viber реальністю: зараз перевести і отримати гроші просто, ефективно і безпечно настільки, наскільки це взагалі можливо. Ми об'єднуємо досвід нашої материнської компанії Rakuten - одного зі світових fintech-лідерів - з дуже актуальними в Україні рішеннями від наших партнерів Mastercard, NeoPay і Edenlab. Все це для того, щоб запропонувати унікальний і потужний сервіс Moneytou, переваги якого оцінять мільйони українських користувачів", - розповів Атанас Райков, старший директор з розвитку бізнесу Viber в СНД, Центрально-Східній Європі, країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Сервіс Moneytou запущений в партнерстві з NeoPay, ексклюзивним партнером Viber на східноєвропейському ринку, і Edenlab, партнером Mastercard в Україні.

"Найкраще в Moneytou - це те, що він працює надзвичайно просто: користувачам потрібно лише один раз зареєструватися, і з цього моменту гроші стають "однією з багатьох речей", якими можна поділитися в Viber. Транзакція відбувається між картами двох осіб, а це значить, що Moneytou не "гаманець", він не має балансу, користувачам не потрібно класти гроші на депозит або знімати через додаток. Мета нашої компанії на першому етапі розвитку сервісу - його поява на мільйонах пристроїв користувачів Rakuten Viber в Україні, Румунії, Сербії та Болгарії", - зазначив Гергель Бенду, генеральний директор NeoPay.

"Ми віримо, що майбутнє р2р перекладів - в інтеграції комунікаційних каналів з транзакційними. Коли користувач має можливість в одному інтерфейсі не тільки домовитися про переведення, але і негайно відправити або отримати гроші, не втрачаючи часу на отримання номера банківської картки одержувача та вибір платформи, де такий переказ можна здійснити. Moneytou - прекрасний приклад такої інтеграції, і ми раді виступити платіжним партнером сервісу", - підкреслив Станіслав Островський, керівник з розвитку бізнесу Edenlab.

    Реклама на dsnews.ua