• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Меру Дніпра на зустрічі з жителями влаштували "теплий прийом", обливши зеленкою (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У Дніпрі мера Бориса Філатова облили зеленкою під час зустрічі з місцевими жителями

Про це повідомив сам Філатов в соцмережі Facebook, передає "ДС".

"Один мій старий товариш сказав колись хорошу фразу: "Боря, ти — реальний везунчик, тому що з тобою воюють мерзоти і ідіоти, які, в принципі, нічого не можуть тобі зробити, тому що вони — мерзоти. І ідіоти ". Друзі мої, вони — в агонії. Вони придумали все, що могли: сфабриковані кримінальні справи, бруд в медіа, підкуп депутатів, брехня, проплачені мітинги, "активістів" і "громадських". Вони — в агонії. Єдине, на що вони залишилися здатні — це кидатися зеленкою.

Вони думали, що я їх боюся, втечу, сховаюсь. А я продовжую проводити зустрічі навіть злегка змінивши колір :)) Ви можете мене тепер тільки вбити. Тому, що я ніколи не позеленію. Як би вам цього не хотілося. Вам, погані падлюки, що віддали моє рідне Місто на розграбування бандитам і олігархам", — розповів мер Дніпра.

Один мой старый товарищ сказал когда-то хорошую фразу: «Боря, ты - реальный везунчик, потому что с тобой воюют мрази и...

Gepostet von Borys Filatov am Samstag, 5. September 2020

Нагадаємо, в липні проросійського народного депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Олега Волошина облили зеленкою при вході до Верховної Ради.

    Реклама на dsnews.ua