• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Місцеві шоковані: В одному з районів Києва "коронавірусні" тести роблять в будівельному вагончику

Реклама на dsnews.ua

На проспекті Правди, 58 в Києві з'явилася мобільна лабораторія ПЛР-тестування, яку обладнали в металевому контейнері, схожому на будівельний вагончик

Про це йдеться в повідомленні ТСН, передає "ДС".

Люди викликали поліцію. Їх турбує, чи можна проводити тестування в таких умовах, і чи не несе це загрози.

У поліції Подільського району журналістам розповіли, що в даний час проводиться перевірка всіх наявних документів і визначається законність діяльності лабораторії.

"Коли ми прийшли перевірити діяльність мобільної лабораторії ПЛР-тестування на проспекті Правди, вони нам надали цілий пакет документів — і на оренду, і медичні якісь документи. Але, чи мають вони право робити забір матеріалу для тестування на коронавірус саме в таких умовах, слід з'ясувати. Для цього зараз створена комісія, куди зокрема увійшли представник Подільської райдержадміністрації, представник Міністерства охорони здоров'я. Зараз комісія розбирається", — повідомила пресофіцер Подільського управління поліції Києва Анна Страшок.

Відзначається, що згаданий вагончик — лише забірний пункт, в якому відбирають зразки. Потім їх везуть в ліцензовану лабораторію "Нова діагностика" у Вишгороді, яка працює там уже 16 років.

У вагончику розповіли, що кур'єр двічі в день — вранці і ввечері — забирає зразки біоматеріалу і везе їх до Вишгорода, де і проводиться діагностика.

ПЛР-тест на коронавірус, який роблять за добу, коштує там 950 гривень. Терміновий тест (за кілька годин) — 1200 гривень.

    Реклама на dsnews.ua