• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

МЗС дало зрозуміти, що українцям поки краще не їздити в Єгипет і Туреччину

Реклама на dsnews.ua
Міністерство дало рекомендації щодо відвідин Туреччини і Єгипту

Міністерство закордонних справ України попереджає про підвищений рівень терористичної загрози в Туреччині та Єгипті і дає рекомендації для планують відвідування цих країн українських громадян. Відповідні повідомлення опубліковані на сайті МЗС, передає "ДС".

Зокрема, у зв'язку зі збереженням високого рівня терористичної загрози на території Турецької Республіки, МЗС рекомендує громадянам України, які планують поїздки в цю країну або вже знаходяться на її території, бути пильними і обережними, по можливості, уникати відвідування місць масового скупчення людей і перебування поряд з адміністративними будівлями, обмежити користування місцевим громадським транспортом, постійно стежити за новинами з розвитку ситуації в країні і місце перебування, неухильно виконувати всі вказівки і рекомендації правоохоронних органів і місцевої влади, завжди мати при собі документи, що посвідчують особу.

Українцям, які планують відвідати Єгипет, МЗС рекомендує: не здійснювати поїздки на північ і в центральну частину Синайського півострова, а також в пустельні райони на захід від долини річки Ніл; проявляти підвищену пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни і дельти річки Ніл, туристичних місць в долині річки Ніл, узбережжя Червоного моря, а також південній частині Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

Під час перебування на території Єгипту, МЗС також настійно рекомендує проявляти підвищену увагу та обережність, не залишати без необхідності місця організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки, постійно стежити за повідомленнями ЗМІ для отримання інформації про події, які можуть вплинути на забезпечення безпеки в районі перебування.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 12 січня, в центрі Стамбула прогримів потужний вибух, жертвами якого стали, як мінімум, 11 осіб, ще 15 були поранені. Усі загиблі були іноземцями.

    Реклама на dsnews.ua