• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Міграційна служба сказала, скільки росіян отримали статус біженця в Україні

Реклама на dsnews.ua

З початку 2020 року Державна міграційна служба України визнала біженцями 17 громадян Російської Федерації

Про це йдеться у відповіді відомства на запит "Радіо Свобода", передає "ДС".

Міграційна служба також визнала ще 20 росіян які потребують додаткового захисту. При цьому протягом 2019 року Міграційна служба визнала біженцями 9 росіян, ще 19 — особами, які потребують додаткового захисту.

Станом на 1 жовтня в Україні офіційно зареєстровані 1 276 біженців і 878 чоловік, які потребують додаткового захисту. Основними країнами походження шукачів захисту в Україні стали Афганістан, Нігерія, Росія, Сирія, Таджикистан, Сомалі, Демократична Республіка Конго, Гана, Бангладеш, Узбекистан, Ємен, Гвінея, Єгипет і Кот-д'Івуар.

Згідно із законодавством України, біженець — це особа, яка не є громадянином України і внаслідок обґрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань перебуває за межами країни своєї громадянської належності та не може користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися цим захистом внаслідок таких побоювань.

Нагадаємо, державна міграційна служба України припинила приймати громадян після виявлення коронавируса у своїх працівників.

    Реклама на dsnews.ua