• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Михайло Поплавський поставив на коліна «95 Квартал» (фото)

Реклама на dsnews.ua
Культовий ректор Михайло Поплавський відзначив 70-річний ювілей грандіозним концертом «Я українець» на сцені столичного Палацу спорту

13-й прощальний концерт пройшов при повному аншлагу, передає "ДС" з посиланням на Факти.

3-й прощальний концерт пройшов при повному аншлагу.

Михайло Михайлович дивував суперсучасними технологіями, яскравими спецефектами, розмахом (на сцені разом з ним одночасно виступали понад 200 осіб балету), провокаціями і зворушливими композиціями, що викликають сльози. Він співає про простих, але важливих речах - сім'ї, дітей, батьків, про любов до жінки і своїй країні. Каже, що цей концерт - його утвердження як українця, громадянина і людини.

"Для мене важливо, щоб звучала українська пісня, щоб на велику сцену виходили молоді артисти, щоб студенти розуміли, що домогтися успіху може кожен, важливо дуже сильно цього хотіти і багато працювати. Це моя патріотична, політична і життєва позиція - ми сильна нація, мудрий і талановитий народ, і я щиро вірю, що все у нас буде добре", - сказав Михайло Поплавський.

Його меседж читався в кожному номері, з першої пісні "Я - українець" він змусив 10-тисячний зал підспівувати, танцювати і аплодувати. Привітати юного орла прийшли гумористи "95 Кварталу". Вони просили вибачення у Поплавського за жарти. Євген Кошовий, Степан Казанін, Олександр Пікалов впали перед ректором на коліна. "Ми дурні, вибачте, нас", - говорили кварталівці і пообіцяли більше не "ображати" Міхал Михалича, в іншому випадку - будуть ходити на всі його концерти. У підсумку всі разом виконали "світову" пісню під музику Елтона Джона.

Несподіваним гостем свята став почесний професор Університету культури Томас Андерс, який виконав свої хіти.

Сюрпризом для глядачів стала поява на сцені ще одного друга іменинника, народного улюбленця Олега Винника. Він виконав свою знамениту "Вовчицю", "Крила", "Роксолана", а також разом з Поплавським і всім залом співав хіт "Ніно".

"Вітаю юного орла з повноліттям і бажаю, щоб в 100 років він також зазначав, співав, танцював і веселився", - побажав Олег Винник, зірвавши гучні оплески.

До речі, він переклав пісню "Ніно" на українську мову і вперше представив свою версію.

Також Михайло Поплавський презентував нову пісню "Я твій Міша", яку одразу почав підспівувати на весь зал.

Зі сцени його привітали Павло Зібров, улюблені випускниці Катерина Бужинська, Ірина Білик, Наталія Бучинська.

    Реклама на dsnews.ua