• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Мені нічого не треба": Батько Зеленського прокоментував висунення на довічну держстипендію

Реклама на dsnews.ua

Батько президента України Володимира Зеленського, Олександр Семенович, вважає, що його кандидатуру на отримання довічної державної стипендії було висунуто не через родинні зв'язки з главою держави

Про це він розповів виданню "Страна", передає "ДС".

За словами Олександра Зеленського, він не потребує отримання будь-яких виплат. Також батько президента України розповів про те, як він потрапив до списку кандидатів на довічну стипендію.

"Мені взагалі особисто нічого не треба. Я не потребую цього взагалі. Ось моя яка думка. Це ще півроку тому по всій Україні, в кожному інституті проводили збори, і самі колективи висували педагогів на цю стипендію. З нашого інституту висунули дві кандидатури — мене і ще одну людину. Таких, як я — повно по всій Україні. Це щороку вручають такі стипендії. І при Порошенкові таке було. І мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського — воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результату — ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента?" — заявив Олександр Семенович.

Батько глави держави запевнив, що тих грошей, які він зараз отримує, йому досить для життя.

"Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об'єктах пропрацював, на живих, а не на хабарах. Моя позиція — що треба нагороджувати людей у вищій школі, це правильно. А що, потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я до чого? Мене подавали вже на заслуженого діяча науки і техніки, і т.д., я відмовлявся. А цього разу вирішив не відмовлятися. А чому я повинен відмовлятися?" — додав Олександр Зеленський.

Нагадаємо, на засіданні в середу, 2 вересня, Кабмін зняв із розгляду проєкт указу президента Володимира Зеленського про присвоєння довічної державної стипендії видатним діячам освіти, в тому числі батькові глави держави Олександру Зеленському.

    Реклама на dsnews.ua