• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Багатотисячний штраф та тюремний термін. В Україні почали виносити вироки лікарям за підробку COVID-сертифікатів

В Україні суди ухвалили вироки двом лікарям за звинуваченням у підробці COVID-сертифікатів. Щодо звичайних громадян, вироки обчислюються вже десятками

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, передає "ДС".

"Вже є два обвинувальні вироки щодо лікарів. Наприклад, одну лікарку оштрафували на 34 тисячі гривень та позбавили на рік права займатися діяльністю, пов`язаною із видачею подібних довідок. У Франківську лікарку засуджено до двох років позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на один рік", — Розповів Єнін.

Щодо самих громадян, вже ухвалено 60 обвинувальних вироків за фактами придбання та використання підроблених COVID – сертифікатів, здебільшого, під час перетину кордону. Наразі всім цим громадянам було призначено покарання у вигляді штрафу.

Загалом від початку року розпочато майже 1200 кримінальних проваджень через підробку результатів ПЛР-тестів, COVID – сертифікатів міжнародних свідоцтв про вакцинацію.

Як повідомляла "ДС", 9 листопада Євросоюз виключив Україну із "зеленого списку" країн, ввівши тимчасові обмеження на туристичні поїздки.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua