• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Moderna працює над створенням комбінованої вакцини від грипу та COVID-19

Компанія Moderna розробляє єдину вакцину від COVID-19 з експериментальним щепленням від грипу. Зокрема, новий препарат можна буде використовувати для бустерной дози

Вакцина від коронавірусу виробництва Moderna
Вакцина від коронавірусу виробництва Moderna / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Reuters, передає "ДС".

Компанія сподівається з часом додати вакцини проти респіраторно-синцитіального вірусу та інших респіраторних захворювань як щорічне щеплення.

"Ми вважаємо, що перед нами відкриваються дуже великі можливості, якщо ми зможемо вивести на ринок високоефективну протиреспіраторну щорічну вакцину", — заявив головний виконавчий директор компанії Moderna Стефан Бансель.

Аналітики та інвестори у сфері охорони здоровʼя заявили, що Moderna і Pfizer, а також німецький партнер з виробництва вакцин BioNTech SE вже очікують мільярди доларів від бустерних щеплень COVID-19. При цьому вони підкреслили, що додавання вакцини від грипу та інших захворювань може ще більше збільшити ці прибутки.

Видання зазначає, що сьогодні акції компанії Moderna виросли на 6%.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко заявив, що поставки до України вакцини проти COVID-19 компанії Moderna для першої дози відновляться після використання вже завезеної кількості цього препарату.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua