• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

МОЗ пропонує нові карантинні обмеження: що хочуть змінити

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоровʼя пропонує запровадити нові карантинні обмеження через зростання захворюваності на COVID-19

Про це повідомив на брифінгу головний санлікар України Віктор Ляшко, передає "ДС".

"Ми хочемо запропонувати уряду встановити додаткові карантинні обмеження на території України. Вони будуть стосуватися обмеження діяльності зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон в торгово-розважальних центрах", — зазначив він.

Зокрема, за пропозицією МОЗ, у торговельно-розважальних центрах працюватимуть тільки магазини. Для обслуговування людей старше 60 років рекомендують виділити окремий проміжок часу — з 10:00 до 12:00.

Також МОЗ хоче заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів, а також роботу закладів, які не дотримуються санітарних норм.

Крім того, пропонується встановити новий показник щодо тестувань у "червоній зоні": якщо позитивних результатів більше ніж 20% серед всіх протестованих, у пропонується застосувати весь перелік обмежень.

Водночас, пропозиції щодо "карантину вихідного дня" Віктор Ляшко не озвучував.

Як писала "ДС", Кабмін розглядає можливість запровадження "карантину вихідного дня", щоб стримати розповсюдження COVID-19 в Україні, однак остаточне рішення поки не ухвалене.

    Реклама на dsnews.ua