• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

МВС гарантує об'єктивне розслідування загибелі дітей від пожежі в дитячому таборі

Реклама на dsnews.ua
МВС гарантує об'єктивність і неупередженість розслідування цього злочину і покарання винних в рамках чинного законодавства

Міністерство внутрішніх справ України висловлює співчуття сім'ям дітей, які трагічно загинули під час пожежі в дитячому таборі "Вікторія" Одеси, йдеться на сторінці МВС України на сторінці в Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що художньому керівникові загиблих дівчаток Тетяни Єгорової було оголошено про підозру за фактом пожежі, так як займання сталося в її кімнаті. Однак батьки дітей впевнені в її невинності.

В Одеській області оголошено траур через трагедію у санаторії "Вікторія", де минулої ночі сталася пожежа. Постраждалим від пожежі виплатять компенсацію.

Пізніше стало відомо, що звуко-світлова протипожежна сигналізація в таборі була навмисно відключена ще кілька місяців тому.

Поліція затримала директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна. Голову Київської райдержадміністрації Одеси Володимира Сушкова, Петроса Саркісяна та його заступника, який відповідав за пожежну безпеку закладів, відсторонили від посади. А директор департаменту освіти Олена Буйневич сама подала у відставку.

    Реклама на dsnews.ua