• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

На 112 Україна заявили, що Нацрада "відключить" канал незабаром

Реклама на dsnews.ua
Шостий апеляційний адмінсуд столиці відхилив апеляцію телеканалу 112 Україна на рішення Окружного адмінсуду Києва про наділення Нацради з ТБ і радіомовлення правом позбавити телеканал ліцензії

Про це після засідання в суді повідомив юрист 112 Україна Василь Сметана, інформує "ДС" з посиланням на сайт телеканалу.

"Рішення вступає в силу. Ми будемо використовувати всі засоби захисту, передбачені законом, але рішення вже буде діяти таким чином, як задумано регулятором, а саме - буде розглянуто питання продовження ліцензії буде відмовлено", - зазначив він.

На телеканалі очікують, що питання про позбавлення ліцензії Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне на найближчих засіданнях.

Сметана також заявив, що на суддів чинився тиск і вони отримували вказівки по справі телеканалу.

Як повідомляла "ДС", інтернет-видання theБабель поширила відомості, що Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження стосовно телеканалу "112 Україна". Виробництво розпочато за заявою його колишнього (номінального) власника Андрія Подщипкова, який нещодавно повернувся в Україну.

Два джерела видання в правоохоронних органах і в оточенні колишнього керівництва каналу стверджують, що і за зверненням Подщипкова і за новим кримінальним провадженням проти телеканалу варто глава Офісу президента Андрій Богдан.

Санкцію на арешт майна телеканалу "112 Україна" може дати вже новий генпрокурор, яким став Руслан Рябоошапка, якого в команду президента Володимира Зеленського привів саме Богдан.

У свою чергу, телеканал вважає обурливою позицію Офісу президента Володимира Зеленського і заявляє, що президент може понести політичне покарання за свої дії

    Реклама на dsnews.ua