• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На Донеччині частково відновили поставки газу

У Донецькій області почали відновлювати поставки газу на котельних КП "Донецьктеплокомуненерго". Уже запустили котельні у Слов'янську, Лимані, Волновасі, Краматорську та інших населених пунктах області

Газопровід
Газопровід
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави Донецької ОДА Павла Кириленка в Facebook, передає "ДС".

Всього вже відновили подачу газу на 19 котелень.

Глава Донецької області нагадав, що 714 житлових будинків, 23 школи, 16 дитячих садків, 4 лікарні, 106 інших об'єктів залишилися без тепла в результаті відключення від газу 59 котелень.

"Відключення було здійснено ПАТ "Донецькоблгаз" незаконно ... До справи захисту інтересів жителів приєдналися і правоохоронці. Після неодноразових скарг мешканців області до поліції, правоохоронцями були проведені слідчі дії, після яких працівниками КП "Донецьктеплокомуненерго" були демонтовані незаконно встановлені пломби і — як наслідок — припинені незаконні дії Донецькоблгаза", — написав Кириленко.

Відновлюємо постачання газу на котельнях КП "Донецьктеплокомуненерго". Вже запустили котельні у Слов’янську (№№6,12),...

Posted by Павло Кириленко on Saturday, March 6, 2021

Нагадаємо, компанія "Донецькоблгаз" у суботу, 6 березня, припинила постачання газу на об'єкти "Донецьктеплокомуненерго" через велику заборгованість перед "Нафтогазом".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua