• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

На гірськолижні курорти в Україні можна буде потрапити лише з сертифікатом чи ПЛР-тестом, — постанова

При поселенні до готелів на території гірськолижних курортів в Україні туристи зобов'язані будуть пред'являти сертифікат про вакцинацію, негативні ПЛР-тести або довідки про одужання від коронавірусної інфекції

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у постанові №21 головного державного санітарного лікаря України, повідомляє "ДС".

У відповідному документі зазначено, що перевірку сертифікатів, тестів чи довідок потрібно буде проводити під час купівлі/обміну абонементу на гірськолижне катання та/або гірськолижне спорядження у спеціально організованих центрах.

Після перевірки туристи повинні будуть отримувати спеціальні значки, можливо, у вигляді наклейки на верхній одяг або шолом для ідентифікації, щоб надалі мати можливість користуватися іншими послугами і не пред'являти COVID-документи багаторазово.

Дані наклейки ідентифікуватимуться при користуванні канатними дорогами, вуличними ярмарками, розважальними закладами розваг, які розташовані на відкритій місцевості.

Крім того, адміністрація об'єктів господарювання на території курортів має забезпечити туристів достатнім запасом засобу індивідуального захисту (ЗІЗ), постійною наявністю рідкого мила, антисептиків, паперових рушників, а також забезпечити вологе прибирання та централізований збір використаних ЗІЗ.

Крім цього, самі туристи повинні перебувати в закритих приміщеннях курорту в масках, а на вимогу представників суб'єкта господарювання пред'являти COVID-документи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua