• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

На Харківщині група аферистів торгувала підробленими медичними довідками (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Детективи Харківщини розкрили групу, яка підробляла медичні довідки щодо придатності до керування транспортом

Про це йдеться у повідомленні Головного управління Нацполіції в Харківській області, передає "ДС".

За даними слідства, організатор групи — 69-річна жінка, користуючись зв’язками у закладах охорони здоров’я, отримала персональні дані медичних працівників: прізвища, ім’я та по-батькові лікарів, молодшого медичного персоналу, дані про закінчення ними навчальних закладів, серії та номери дипломів. Ці дані вона внесла до службової документації, яку подала для отримання ліцензії на лікарську практику.

Підозрювані отримали персональні дані медичних працівників
Підозрювані отримали персональні дані медичних працівників

"У подальшому, для уникнення підозр з боку громадян щодо недостовірності довідок, члени злочинної групи виготовили декілька підроблених кліше, якими завіряли медичні довідки. Правопорушники налагодили широку мережу збуту підроблених довідок у медичних закладах, автошколах, а також автопарках міста. Діяли зухвало, особливо не приховуючи факт торгівлі бланками медичних документів", — розповіли правоохоронці.

За попередніми оцінками, група виготовила декілька сотень підроблених довідок. 

Група виготовила декілька сотень підроблених довідок
Група виготовила декілька сотень підроблених довідок

Під час обшуків на роботі та вдома у підозрюваних поліцейські знайшли готові до видачі довідки, незаповнені бланки, печатки та штампи медичних установ, записи "чорної бухгалтерії" та гроші — близько 140 тис. грн, майже 27 тис. доларів і 9,6 тис. євро.

Трьом членам групи оголосили підозру за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 7 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років і з конфіскацією майна.

У підозрюваних провели обшуки
У підозрюваних провели обшуки

Як писала "ДС", правоохоронці Закарпатській області викрили схему заволоділи коштами, виділеними на будівництво об’єктів у Мукачівському районі. 

    Реклама на dsnews.ua