• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

На Харківщині поліція підозрює комунальників в привласненні 34 млн грн

Реклама на dsnews.ua

У Харківській області слідче управління Національної поліції підозрює комунальне підприємство Харківської обласної ради "Харківські обласні комунікаційні системи" (ХОКС) у привласненні бюджетних коштів на 34 млн грн

Про це йдеться в повідомленні регіонального видання "Kharkiv Today ", передає "ДС".

Відомо, що комунальники працювали над впровадженням масштабної електронної системи зберігання інформації про пацієнтів, зокрема історій хвороби.

Однак, керівник комунального підприємства Антон Солопіхін разом зі своїм підрядником — директором компанії "Ай ти Діалог" Олексієм РОСЛИК і його компаньйоном Дмитром Свірідовим — нібито розробили схему обходу тендерного законодавства України.

Зокрема, вони поєднали чотири різних тендера в один, щоб відсікти окремих постачальників та інші структури, і встановити суму тендера, яка значно перевищує фактичну.

Всі тендерні вимоги були прописані під структуру ТОВ "Ай ти Діалог", яка дивним чином змогла зібрати всі частини закупівлі у себе.

"Встановлено, що Управлінням внутрішнього аудиту та правової перевірки Харківської обласної державної адміністрації у 2020 році проведено внутрішній аудит Комунального підприємства Харківської обласної ради" Харківські обласні комунікаційні системи "за період з 01.01.2019 року по 01.06.2020, за результатами якої складено негативний аудиторський звіт ", — йдеться в повідомленні.

Зараз правоохоронці встановлюють точну суму збитку.

Нагадаємо, на Львівщині керівників заводу підозрюють у привласненні металу на мільйон гривень.

    Реклама на dsnews.ua