• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

На Київщині МСЕК регулярно "доїла" учасників АТО

Реклама на dsnews.ua
Голова Центральної МСЕК №1 Київського горцентра медико-соціальної експертизи та лікар-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міноборони регулярно вимагали хабарі у учасників АТО

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, передає "ДС".

"Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи вимагали від учасників антитерористичної операції гроші за отримання відповідних груп інвалідності", - йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ затримали зловмисників на робочих місцях після отримання понад 42 тис. грн від учасника АТО, отримав важке поранення ноги, за встановлення йому інвалідності.

"Під час санкціонованих слідчих дій за місцями роботи та проживання зловмисників правоохоронці виявили понад двадцять папок з документами бійців АТО, в кожної з яких був прикріплений конверт з грошима. Загальна сума вилученої валюти еквівалентна $130 тис", - зазначили в СБУ.

Зараз вирішується питання про повідомлення їм про підозру у ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу. Викриття зловмисників проводилося спільно з управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №5.

    Реклама на dsnews.ua