• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

На Київщині почалися найбільші навчання правоохоронців та рятувальників

Реклама на dsnews.ua
Співробітники Нацгвардії, Нацполиции, Держприкордонслужби та Держслужби з надзвичайних ситуацій беруть участь в найбільших навчаннях, які проводяться на території Київської області

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, передає "ДС".

"Представники Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби та ДСНС зібралися під Києвом на навчальній базі НАВС, щоб провести наймасштабніші навчання серед підрозділів міністерства внутрішніх справ", - йдеться в повідомленні МВС.

За словами глави поліції Сергія Князєва, вчення покажуть професійну спроможність правоохоронців при виконанні службових обов'язків.

"Зараз розгорнуто Центральний пункт управління, який здійснює координацію роботи чотирьох штабів. До складу штабів увійшли працівники різних відомств. Вони моделюють ситуацію в онлайн режимі і стежать за ефективним і оперативним виконанням поставлених завдань", - йдеться в повідомленні.

Навчання триватимуть 4 дні, на них відпрацюють реальні ситуації, з якими поліція стикалася в 2018 році. Зокрема - звільнення заручників, терористичні атаки, прибуття нарядів поліції на застосування зброї, вилучення вибухових пристроїв, співпраця з прикордонниками, Нацгвардією тощо.

Також під час навчань пройдуть змагання, в яких візьмуть участь 1165 осіб та 102 одиниці техніки.

    Реклама на dsnews.ua