• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

На Львівщині медики оголосили голодування через борг по зарплаті

Медики Сосновської лікарні Червоноградського району Львівської області оголосили голодування через заборгованість із зарплати з квітня 2021 року

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила глава первинної профспілкової організації Вільної профспілки медичних працівників України Сосновської міської лікарні Оксана Гладун, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Медики КП "Міська лікарня Сосновської міськради" схвалили рішення голодувати до виконання вимог медпрацівників", — підкреслила вона.

Лікар Людмила Ярович доповнила: «Нас 18 співробітників, які оголосили голодування. Ми боремося за інтереси всього колективу".

Вимоги працівників лікарні було прийнято на загальних зборах 11 серпня. Серед вимог: погашення заборгованості по зарплаті, виплата "ковідних" і "оздоровчих" за 2021 рік.

Також медики вимагають перерахунку зарплат 2020 року, які, на їхню думку, розраховували неправильно, і виплати компенсацій за втрату частини зарплати в звʼязку з порушенням термінів її виплати.

"До моменту виконання вимог працівників лікарні, медики голодуватимуть на робочих місцях", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 18 червня президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення орієнтиру мінімального рівня оплати праці не менше ніж 13 500 грн для середнього медичного персоналу і не менше 20 тис. грн для лікарів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua