• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На параді до Дня Незалежності покажуть бойових роботів (ФОТО)

У Києві на військовому параді 24 серпня на честь Дня Незалежності України покажуть роботизовані колісні платформи української розробки

Платформа "Мисливець"
Платформа "Мисливець"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "Автоцентру", передає "ДС".

Зокрема, на Хрещатику можна буде побачити унікальну чотиривісну платформу "Мисливець" розробки "КВП "Синергія". На її борту встановлений бойовий модуль "Амулет" з ПТРК "Стугна".

Також на параді покажуть бойову безпілотну систему Ironclad з дистанційним управлінням, яка може нести легке озброєння, а також інші багатофункціональні модулі невеликої ваги.

Ironclad від компанії Roboneers
Ironclad від компанії Roboneers

Крім того, на параді можна буде побачити роботизовану систему Camel для перевезення вантажів по полю бою і, яка має зчленовану конструкцію з системою повного приводу, розроблені компанією Roboneers. А також — роботизовану систему РСВК-М "Мисливець" від КБ Robotics.

Як зазначається, вся техніка пройшла випробування на полігоні "Десна" в присутності міністра оборони України Андрія Тарана. Цікаво, що безпілотні колісні транспортні засоби отримали армійську класифікацію і вже найближчим часом Міноборони оголосить відкритий конкурс на створення машин декількох класів в залежності від виконуваних ними завдань.

Camel від Roboneers
Camel від Roboneers

Нагадаємо, 18 серпня в Києві на Дніпрі відбулася репетиція річкового параду, який запланований на 24 серпня з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua