• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

На телеканалі "Дім" прокоментували участь Мендель в ефірі

Заяви про те, що прессекретар президента Юлія Мендель працює на телеканалі "Дім", а Офіс президента втручається в його роботу — це брехня і політичні маніпуляції

Юлія Мендель
Юлія Мендель / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі «Новинам Донбасу» заявив шеф-редактор каналу «Дім» Олексій Мацука, передає "ДС".

Він нагадав, що Юлія Мендель заявила про свою участь в ефірі телеканалу «Дім» і UATV, які видаються державним підприємством «Мультимедійна платформа іномовлення України».

Один канал — «Дім» — віщає на непідконтрольні райони Донбасу і Криму, пояснив Мацука, а другий канал — UATV — віщає на іноземну аудиторію, на тих людей, які говорять російською мовою і живуть у Німеччині, Франції, в інших країнах Євросоюзу або на території Росії.

«З приводу Юлії Мендель ми отримали колосальну кількість повідомлень у соціальних мережах із приводу участі її в нашому ефірі. Чомусь вирішили, що вона — телеведуча, що вона отримує тут гонорари, чомусь вирішили, що якимось чином Офіс президента втручається в нашу роботу. Це — неправда, все це — брехня, політичні маніпуляції та навмисна політизація контенту», — заявив шеф-редактор телеканалу« Дім».

Він зазначив, що такі люди, як Юлія Мендель або глава Офісу президента Андрій Єрмак, прем'єр-міністр Шмигаль і особисто президент Володимир Зеленський «були би прекрасними спікерами на державному телебаченні для людей, які живуть у Донецьку і Луганську».

«Нарешті хтось заговорить із нашою аудиторією її мовою, на зрозумілі їй теми, розповість, що робить Київ, як у нас ідуть реформи, чому у нас вибори проходять у той чи інший період, як проходять вибори, що робиться з дорогами, лікарнями, з медичною реформою — самі знаєте, скільки тем сьогодні занурені в політичну дискусію, але ніяк не відбиваються на житті пересічних співгромадян, особливо тих, хто живе на непідконтрольній території», — сказав Мацука.

Окремо він акцентував, чому канали «Дім» і UATV працюють російською мовою.

«Справа в тому, що держпідприємство (ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" — Ред.), яке є видавцем "Дому" і UATV, регламентує свою роботу відповідно до закону про іномовлення України, і ви можете відкрити і по пунктах знайти, що і як повинно проводитися, якою мовою, на яку територію поширюватиметься. "Зради" немає — є одне бажання, щоб Україна була єдиною, і в нашій країні нарешті настав мир», — резюмував Олексій Мацука.

Як повідомляла "ДС", 1 березня український державний телеканал "Дім" розпочав супутникове мовлення на окуповані Росією території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua