• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

На території біля озера Вирлиця в Києві буде благоустрій і сучасний центр реабілітації воїнів АТО (відео, фото)

Сьогодні, 7 липня, на Хрещатику, 25, в Києві зібралися представники різних ветеранських організацій Києва, бійці добровольчих батальйонів і учасники АТО і ООС. Вони обговорили проект будівництва реабілітаційного центру для ветеранів АТО в Дарницькому районі столиці

Реклама на dsnews.ua

Про це KV стало відомо від учасників обговорення.

Напередодні, 6 липня, вони виступали на громадських обговореннях цього ж проекту в Дарницькій РДА. Забудовник представив його киянам, показавши, як буде виглядати запущена зараз територія біля озера Вирлиця.

Під час виступів ветерани розповіли, як борються за створення сучасного реабілітаційного центру, і хто їм заважає:

"Ми повинні боротися за право на цивільне життя після війни. Наприклад, ми домоглися від забудовника споруди центру реабілітації, спортивної площадки, створення робочих місць для побратимів, і в цьому немає нічого поганого! Подивіться, як ряджені "екологи" орудують під керівництвом партії "слуга народу ", та ще й в інтересах нардепів від ОПЗЖ. Благоустрій території біля озера має "пройти" екокомісії Київради. Є такий видатний "еколог", як Олексій Гриценко, який усюди представляється як "радник по екології" мера Віталія Володимировича Кличка. Нагадаємо, що Олексій Гриценко — син Анатолія Гриценка, який на посаді міністра оборони роздеребанив військове майно, залишивши армію без зброї, а зараз їздить на авто за 100 тис. доларів. Ці "екологи" найчастіше "кошмарять" столичних забудовників, розповідаючи нісенітниці про "комашок і птахів". Ми не можемо стояти осторонь, ми повинні відстоювати свої права і боротися за своє!

Нам запропонували підписати меморандум і прийняти максимальну участь в проектуванні, будівництві центру реабілітації, спорудженні спортмайданчика і охороні даної території, а так звані "екологи" під нашим керівництвом зможуть стежити за "пташками і комашками" вже не на словах.

Як нам стало відомо, деякі депутати від "Слуги народу" відпрацьовують за відомою схемою: так звані заповідники, екопарки та інше. Це все для того, щоб відібрати земельну ділянку у одного забудовника і передати "своєму".

Тому ми вже завтра, 8 липня, прийдемо до депутатів Київради. Сьогодні ми проголосували, а завтра вже під Київрадою поставимо ультиматум продажним депутатам: "Жодного заказника на звалищі у Вирлиці не буде, там буде реабілітаційний центр ветеранів та інвалідів АТО, обладнані медичні кабінети, сучасний спортивний майданчик, зелена зона для рекреації, там буде благоустрій, чистота і порядок, будуть робочі місця для захисників України. Вирлиця стане хорошим місцем!".

Результат зборів ветеранів прокоментував кореспондентам: "Ви бачили, ми вирішили сьогодні, що будемо проти заказників на Вирлиці. Ми дізналися, що цю тему активно за гроші качають ті, хто за рахунок так званих "екопарків" викачує гроші з бюджету і направляє їх на фінансування терористів на сході України. Жодного екопарку, жодного заповідника, жордного заводу з виробництва хробаків там не буде! Кожен депутат Київради, який за це проголосує, понесе персональну відповідальність!".

У стосовно заступника голови екологічної комісії Київради Євгенії Кулеби і радника мера Києва з питань екології Олексія Гриценка ветерани мають намір домогтися покарання згідно із законом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua