На юніорському чемпіонаті світу з плавання українець виграв золоту медаль

Український спортсмен Владислав Бухів фінішував першим на дистанції 50 метрів вільним стилем завоював "золото" на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту

Бухів обійшов найближчого переслідувача Девіда Кертисса із США всього на 00.01 секунди, показавши результат в 22.13 секунди, інформує "ДС" з ссылой на Укрінформ.

Медаль українського спортсмена стала першою нагородою України на юніорському чемпіонаті світу в Будапешті, який стартував 20 серпня.

Після четвертого дня змагань Україна займає восьму позицію в загальному рейтингу, в топі з величезним відривом - Сполучені Штати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в місті Кванджу (Південна Корея), де проходить чемпіонат світу з водних видів спорту, в одному з нічних клубів на відвідувачів завалився дах.