• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Житомирщині викрили приватну фірму, яка при розмитненні евроблях "відмила" 6,5 мільйонів гривень

Реклама на dsnews.ua
У Житомирській області співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність комерційної структури, яка при розмитненні евроблях "відмила" 6,5 млн гривень

Про це повідомили в прес-центрі СБУ, передає "ДС".

"Восени минулого року СБУ блокувала діяльність міжрегіонального центру мінімізації податкових платежів, який "спеціалізувався" на розмитнення транспортних засобів за заниженою оціночною вартістю. Досудовим розслідуванням встановлено, що при імпорті автомобілів з держав Євросоюзу ділки використовували одну з житомирських фірм. За документами, які структура подавала в податкові органи, ціна на машини була заниженою вдвічі. Тільки через одну цю фірму зловмисники "відмили" 6,5 мільйона гривень", - йдеться в повідомленні.

Під час проведення обшуків за місцем реєстрації комерційної структури правоохоронці вилучили оргтехніку і матеріали, що підтверджують протиправну діяльність.

Зараз власницю фірми оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків або зборів, якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про накладення арешту на майно фірми.

    Реклама на dsnews.ua