• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

На Житомирщині СБУ припинила створення проросійського "Оплоту"

Реклама на dsnews.ua
В області хотіли створити потужну проросійську місцеву структуру

Служба безпеки України припинила наміри створення в Житомирській області проросійської організації "Оплот", яка воює з українськими військовими формуваннями в АТО, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Як повідомили в прес-групі СБУ України в Житомирській області, минулого тижня співробітники Управління СБ України в Житомирській області припинили наміри створення в регіоні центру проросійської організації "Оплот", члени якої в даний час надають активну, в т. ч. збройний опір українським військовим формуванням в районі проведення АТО.

Житель Житомира, діючи за вказівкою лідера Харківської обласної громадської організації "Оплот" Жиліна, намагався офіційно зареєструвати її центр в місцевих органах юстиції.

Для безпосереднього комплектування та створення потужної проросійської місцевої структури, яка зможе впливати на суспільно-політичну ситуацію в регіоні (в тому числі шляхом проведення акцій громадянської непокори), він налагоджував контакти з проросійськи радикально налаштованими місцевими жителями.

Службою безпеки України оголошено мешканцю Житомира офіційне застереження про недопустимість подальших протиправних дій на шкоду державній безпеці України та попереджено про відповідальність за статтями 109, 110 і 258-3 Кримінального кодексу України.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua