• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

На Житомирщині у пожежах загинули близько 30 козенят

Реклама на dsnews.ua

В результаті двох великих пожеж на фермах в селах Гай і Лихоселка в Житомирській області живцем згоріли близько 30 козенят

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДСНС, передає "ДС".

"31 липня о 22:28 у Службу порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в селі Гай Житомирського району в приміщенні ферми. На момент прибуття відділення рятувальників 2-ї Державної пожежнорятівної частини вогнем було охоплено дерев'яну покрівлю споруди на площі 700 кв. м. Вогнем пошкоджено перекриття, внутрішнє оздоблення і дах, знищено 15 т сіна та близько 3 десятків козенят. Кількість врятованого поголів'я поки встановлюється", — зазначено в повідомленні.

Пожежники також повідомили, що вогонь у Гаю було важко згасити через велику кількость сіна, що зберігалося у приміщенні. Всього в будівлі знаходилося близько 109 кіз і козенят, більшу частину з яких вдалося врятувати. Пожежа розгорілася до 700 кв. м, на її ліквідацію знадобилося близько п'яти годин.

Тієї ж ночі надійшло повідомлення про пожежу на фермі з селищі Лихоселка. В коморі знаходилося чотири корови, їх господарі швидко врятували. До моменту прибуття рятувальників полум'я розгорілося на площі 900 кв. м. Зараз експерти встановлюють причини пожеж.

"Збільшенню масштабів пожежі сприяло те, що в приміщенні зберігалося сіно і солома. Спільними зусиллями у 02:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 06:10 — ліквідувати. Вогнем пошкоджено перекриття та внутрішнє оздоблення, знищено дах, 19 т соломи та 21 т сіна", — уточнили в ДСНС.

    Реклама на dsnews.ua