• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

НАБУ взялося за скандальні розмови заступника Гонтарєвої

Реклама на dsnews.ua
У НАБУ перевірять походження зазначених аудіозаписів, законність їх отримання і коло можливих учасників

Як повідомляє "ДС", про це йдеться у відповіді НАБУ на інформаційний запит Depo.ua.

Національне антикорупційне бюро розглянуло звернення депутата Євгена Мураєва щодо можливих протиправних дій заступника голови НБУ Катерини Рожкової, відомості про яких містяться в опублікованих телефонних переговорах

Як повідомила в. і. о. керівника Управління зовнішньої комунікації Антикорупційного бюро Світлана Олифира, до одного із своїх звернень Євген Мураєв додав флеш-накопичувач, що містить файли аудіозаписів телефонних розмов.

"Зараз Головним підрозділом детективів Національного бюро приймаються заходи щодо встановлення походження зазначених аудіозаписів, законності їх одержання та кола можливих учасників, а також перевірка фактів можливої участі у них посадових осіб Національного банку України, зокрема, К. Рожкової", - йдеться у відповіді на інформаційний запит.

У НАБУ також повідомили, що у разі виявлення достатніх об'єктивних даних про можливе вчинення кримінального правопорушення, Головним підрозділом детективів буде прийнято рішення в порядку ст. 214 КПУ України.

Як повідомляла "ДС", раніше у мережі з'явилися записи розмов заступника голови НБУ Катерини Рожкової, які передав голова політради партії "За життя" Євген Мураєв.

Першу частину розмов можна прослухати за посиланням. Друга частина розташована тут.

    Реклама на dsnews.ua