• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Далай-лама, котрий нахвалював Путіна, вирішив поспілкуватися з українцями в прямому етері

Реклама на dsnews.ua

У вівторок, 20 жовтня, духовний лідер послідовників тибетського буддизму Далай-лама вирішив поспілкуватися з українцями в прямому етері

Про це повідомляється на його сайті, передає "ДС".

Так, відеотрансляція триватиме з 18:30 до 19:30 (за київським часом) на сторінці організаторів EdCamp Ukraine у Facebook англійською мовою з перекладом на українську. Етер англійською дивитимуться також глядачі у всьому світі.

У прямому етері обговорять такі теми, як "Освіта для світу", "Мир у світі людей" і "Пандемія і її вплив на людство".

Як повідомляється, в бесіді візьмуть участь ексміністр освіти Лілія Гриневич, фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя, телеведуча Наталя Мосейчук. Модератором зустрічі буде голова Ради ГО EdCamp Ukraine, співавтор концепції Нової української школи Олександр Елькін.

Крім того, протягом 10 днів українці могли поставити питання Далай-ламі на його офіційному сайті. Організатори відберуть найцікавіші з них і поставлять духовному лідерові.

Дискусії відбудуться:

27 жовтня о 18:00 ("Мир у світі людей" за участю Тараса Тополі);

30 жовтня о 18:00 ("Освіта для світу" за участю Лілії Гриневич);

30 жовтня о 18:00 ("Пандемія і її вплив на людство" за участю Наталії Мосейчук).

Далай-лама є духовним і політичним діячем, лауреатом Нобелівської премії миру (1989). Він активно подорожує, зустрічається з політичними лідерами, відомими вченими, бере участь у міжконфесійних богослужіннях.

Нагадаємо, раніше Далай-лама оголосив, що росіяни можуть змінити світ, а у Росії є потенціал стати провідною країною планети. Крім того, він похвалив президента Росії Володимира Путіна за увагу до того, що відбувається в різних країнах світу.

    Реклама на dsnews.ua