• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Нардепи Столар і Фельдман відправлять в Африку левеня, врятоване з ресторану

Сім'я народного депутата Вадима Столара передала Всесвітньому відкритому фонду реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR) африканське левеня

Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Олександр Фельдман.

"Вадим його викупив в одному з ресторанів Прикарпаття. Він був обурений ситуацією, але пообіцяв власникам ресторану не називати його публічно, якщо вони дадуть слово припинити таке знущання з тварина, а якщо ні — то з ними вже будуть розбиратися відповідні правоохоронні органи", — розповів Олександр Фельдман.

За його словами, левеня повернуть в Африку — відправлять на реабілітацію в ПАР у межах співпраці Фельдман Екопарк, WOFARR і південноафриканської зоозахисної організації Warriors of wildlife.

"Ці організації спільно вже відправляли для реабілітації та проживання в умовах, максимально наближених до природних, дві групи левів: п'ять минулого року і вісім — цього", — додав Фельдман.

Політик також підкреслив, що це серйозна проблема — в Україні в різних звіринцях у неналежних умовах міститься чимало левів, і найкращий вихід із ситуації — відправляти їх на батьківщину.

"Спасибі Вадиму Столару за те, що він підключився до вирішення цієї проблеми — це можна зробити тільки разом, об'єднавши зусилля природозахисників різних країн і всіх зацікавлених сторін", — додав він.

Нагадаємо, в кінці серпня в "Фельдман Екопарк" відпустили в дику природу рідкісного орлана-білохвоста. Рідкісного птаха за два місяці до цього знайшли знесиленого у себе у дворі мешканці одного з населених пунктів на Харківщині. Орла передали на реабілітацію в "Фельдман Екопарк", а після того, як птаха виходили, відпустили в дику природу.

    Реклама на dsnews.ua