• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Справжній позитив у кінці року": У Києві відбувся допрем'єрний показ фільму "ЮКІ"

2 грудня в кінотеатрі Оскар, у київському ТРЦ Gulliver, відбувся допрем'єрний показ сенсаційного фільму "ЮКІ" режисера Володимира Мули. А вже з 3 грудня фільм іде в українських кінотеатрах

Реклама на dsnews.ua

Показ відвідали Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні — Лариса Ґаладза, голова Державного агентства України з питань кіно — Марина Кудерчук, представники Міністерства культури й інформаційної політики України, українські теле- і радіоведучі і ЗМІ.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза зазначила, що картина відкриває ще одну сторінку канадсько-українських відносин: «Фільм, який ви зараз побачите, з'єднує разом два рівняння: Канаду, Україну і хокей. І що ми отримуємо в результаті? Понад п'ятдесят українців, чиї імена викарбувані на Кубку Стенлі! Ця документальна стрічка розповідає історію про те, що значить бути іммігрантом, українцем і видатним гравцем НХЛ. Історія про те, який слід у людині залишає її етнічне походження».

За словами режисера і продюсера Володимира Мули, «ЮКІ» — це результат важкої тривалої роботи всієї команди: «Протягом трьох років копіткої роботи я засинав і прокидався з думкою про фільм. Ми проїхали тисячі кілометрів, а зйомки проходили в чотирьох різних країнах. Ми до останнього не знали, чи зможемо втілити все задумане. На мою думку, «ЮКІ» — це справжній шматок позитиву в кінці року. І я щиро запрошую кожного глядача подивитися фільм у кінотеатрах, адже це справжня і мотивуюча історія, завдяки якій ми можемо голосно заявити про Україну на весь світ».

Показ стрічки відбувся для обмеженої кількості гостей з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, які було запроваджено МОЗ України на час дії карантину.

3 грудня «ЮКІ» на широких екранах кінотеатрів України!

    Реклама на dsnews.ua