• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Настоятель Київської лаври Павло пишно відсвяткував ювілей (ВІДЕО)

Настоятель Києво-Печерської лаври, митрополит Московського патріархату Павло (Лебедь) 19 квітня з розмахом відсвяткував своє 60-річчя

Реклама на dsnews.ua

Зранку скандальний священнослужитель без дотримання карантинних норм та дистанції зустрічав гостей із подарунками у своїй резиденції в монастирі, інформує "ДС".

"Об одинадцятій ранку біля резиденції митрополита Павла шикуються розкішні автомобілі. Площа біля Хрестовоздвиженської церкви перетворюється на парковку для суперкарів. Навколо — повно охорони. Одним із перших вітати митрополита Московського патріархату у броньованому "геліку" зі спецсигналами приїздить Олександр Лукашик — тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні", — йдеться у сюжеті ТСН.

Серед гостей журналісти також помітили кількох колишніх і чинних політиків; усього — до сотні відвідувачів. Так, екснардепка від "Народного фронту" Тетяна Донець привезла набір брендового посуду в дерев’яному ящику. На заході вона пробула трохи більше пів години. А от колишній прем’єр-міністр України Валерій Пустовойтенко йшов до владики із порожніми руками. Букет білих троянд ніс його помічник.

Нагадаємо, на початку квітня 2020 року у Києво-Печерській лаврі оголошували карантин через спалах коронавірусу. Тоді ж на COVID перехворів і сам митрополит Павло. Ще троє священнослужителів померли від наслідків інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua