• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Натиснула тривожну кнопку, відксерила паспорт: У банку розповіли про заручницю терориста в Києві

Реклама на dsnews.ua

Заручниця Сухроба Карімова, який захопив банк у Києві, змогла хитрістю виманити у нього паспорт, відксерити і переслати колегам, а також натиснути тривожну кнопку, сповістивши про НП центральний офіс

Про це розповіла головний виконавчий директор банку Ірина Староминська у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні у нашому відділенні бізнес-центру "Леонардо" прийшов чоловік, повідомив, що у нього бомба і виставив умови про онлайн-ефір на телебаченні. У нього був великий рюкзак, який він привʼязав до ноги, і валіза. 3 години тривала поліцейська операція", — нагадала Староминська.

Протягом спецоперації разом із Карімовим знаходилася голова відділення банку.

За словами виконавчого директора, її співробітниця відреагувала блискавично.

"Поки терорист розмовляв із співробітницею, вона запропонувала йому води і в цей проміжок часу встигла повідомити в центральний офіс про подію, натиснула тривожну кнопку, швидко вивела з відділення всіх клієнтів і співробітників і домовилася з терористом, щоби він відпустив співробітницю, а замість неї залишилася вона", — пояснила Староминська.

"3 години Наташа вела діалог із неадекватною людиною. Зуміла взяти у нього паспорт, зробити копію і переслати колегам, паралельно закладаючи вікна теками, на вимогу злочинця, щоби снайпер не влучив. Грошей він не просив, якщо кому цікаво", — зазначила директорка.

Нагадаємо, до приміщення банку "Універсал банк", розташованого в бізнес-центрі по вул. Богдана Хмельницького, зайшов чоловік із двома сумками і повідомив, що в них знаходиться вибухівка. Це був громадянин Узбекистану, який проживає в Києві. Під час штурму будівлі чоловіка затримали. На нього чекає суд і тривале тюремне увʼязнення.

    Реклама на dsnews.ua