• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Названі найкращі ресторани України 2016 року

Реклама на dsnews.ua
3 грудня в КВЦ "Парковий" відбулася церемонія нагородження переможців Національної ресторанної премії СІЛЬ® 2016

В цьому році церемонія зібрала рекордну кількість гостей: 350 рестораторів, експертів і професіоналів індустрії, представників провідних компаній зі світовим ім'ям і журналістів зібралися на гала-вечерю КВЦ "Парковий". Захід традиційно пройшло у форматі blacktie, інформує "ДС".

12 кращих ресторанів України за версією премії СІЛЬ® 2016:

• Краща кав'ярня - Кавовий будинок LONDON, Київ
• Кращий м'ясний ресторан - BEEF м'ясо & вино, Київ
• Кращий рибний ресторан - Ібсен, Київ
Партнер номінації - PolarSeafoodUkraine
• Кращий ресторан української кухні - Канапа, Київ
• Кращий ресторан національної кухні - UNDER WONDER, Київ
• Краща кондитерська - Цукерня, Львів
• Ресторан з найкращою винною картою - Vintage Nouveau, Львів
• Найкращий пивний ресторан - Пивна Дума, Київ
Партнер номінації - StellaArtois
• Кращий ресторан авторської кухні - BAO, Київ
• Краще міське кафе - Бар мідій Kotelok, Одеса
• Відкриття року - Остання Барикада, Київ
• Кращий бар - Loggerhead Bar, Київ
Партнер номінації - Nemiroff

Достовірність результатів підтвердив офіційний аудитор Премії - компанія RSM Ukraine.
В якості нагороди переможці отримали впізнавану мідну сковорідку СІЛЬ® французького бренду de Buyer, встановлену на новій основі з скла виробництва компанії Tiger.

Загальна кількість номінантів цього року склало рекорд за 4 роки існування премії - 1934 ресторану з 48 міст України! За свої нагороди у фіналі боролася 129 ресторанів з 13 міст. Це заклади, названі експертами Премії як кращі в своїх номінаціях, а також ресторани, які самостійно подали заявку на участь та пройшли голосування експертів. Їх оцінювали члени журі премії, до складу якого у цьому році увійшли як українські, так і зарубіжні ресторатори, шеф-кухарі, журналісти, топ-менеджери. Члени журі особисто відвідали ресторани (кожен - мінімум тричі) і виставили свої оцінки за 4 критеріями: "Кухня", "Сервіс", "Атмосфера", "Спеціалізація".
Ведучими церемонії вже за традицією стали Василіса Фролова та Володимир Остапчук. Члени Журі та переможці дякували Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero® і його Президента Андрія Скіпьяна за організацію Премії на високому професійному рівні.

Члени журі премииСОЛЬ®: Савелій Лібкін (ресторатор), Марк Зархін (ресторатор), Петро Чернишов (президент компанії "Київстар"), Алекс Кратена (засновник фонду P(OUR) Symposium), Анастасія Жолинская (генеральний директор ТОВ "Готель Менеджмент"), Вардкес Арзуманян (ресторатор), Максим Храмов (ресторатор), Василь Микулин (ресторатор), Софія Коломицева (видавець проектів "РестораторЪ" і "Гурман"), Майкл Дон (ресторатор), Яаков Лівшиць (ресторатор), Андрій Худо (ресторатор), Маркіян Бедрій (ресторатор), Володимир Ярославський (шеф-кухар), Леся Іонова (ресторатор), Заза Кассашвили (засновник DGF International Сulinary Concept).

Спонсор премії - Nemiroff, Ексклюзивний автомобільний партнер - Mercedes-Benz, Технологічний партнер - Maresto, Інноваційний партнер - Miele, Юридичний партнер - GoLaw, Ексклюзивний перевізник - "А-Транс", Флористичний партнер - OlhaDorss, Beauty-партнер - KOKO nailroom, Спеціалізований партнер - "Ресторатор", Генеральний діловий медіа - партнер- liga.net Міжнародний інформаційний партнер - "Кабаре", Drinks+, Drinks.ua Головний медіа партнер у Львові - "АфішамістаЛьвів".

Головна подія ресторанної індустрії можна було дивитися в режимі реального часу: онлайн трансляція церемонії проводилася на сайті.

Національна ресторанна премія СІЛЬ® - це головне професійне подія ресторанної індустрії України. Премія заснована в 2013 році Клубом готельєрів та рестораторів Hoteliero з метою відзначення кращих ресторанів країни, а також розвитку галузі гостинності в цілому. Вона об'єднує українських рестораторів, структурує ринок, а також інформує гостей про якість закладів.

    Реклама на dsnews.ua