• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Назвете тітушками": в мережі спортклубів звернулися до Кабміну через безробітних тренерів на карантині

Реклама на dsnews.ua

Засновник відомої мережі спортивних клубів Sport Life Дмитро Єкимов розповів про наслідки звільнення десятка тисяч своїх співробітників через карантин

Про це Єкімов заявив на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на Pavlovsky News.

"Тільки в "Спортлайф "працює понад 10 тисяч тренерів-партнерів. Це міцні люди! Позбавивши їх можливості працювати, ви їх побачите на вулицях — через тиждень, два, три. Тільки називати ви їх будете" тітушки"", — сказав він.

Бізнесмен додав, "що будь-яку іншу форму заробітку ви у них забрали".

"Ви — це ті люди, які сидять в Кабміні, які приймають вимушені рішення — я розумію важку ситуацію, ви повинні щось робити. Але потрібно ж голову вмикати!", — заявив він.

Саме рішення Кабміну заборонити оздоровлюватися українцям бізнесмен вважає злочинним, яке могла придумати тільки «хвора голова». Адже навіть президент Володимир Зеленський, нагадав, Єкимов на Банковій долає стрес в облаштованому там спортивному залі. Причому засновник Sport Life не розуміє, що за експерти побачили, наприклад, небезпеку в купанні в басейнах.

«Ми найбільший оператор в нашій індустрії. З нами ніхто ні про що не говорив», — зазначив Єкімов.

Як писала "ДС", 11 листопада Кабінет міністрів ввів в Україні карантин вихідного дня. Він буде діяти як мінімум до 30 листопада.

    Реклама на dsnews.ua