• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Не зовсім ефективна, але надійна: у "Лікхім" виправдали китайську вакцину для України

Реклама на dsnews.ua

Вакцина від коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac Biotech не є дуже ефективною, але, в той же час, вона — надійна

Про це на пресконференції заявив голова Наглядової ради групи фармацевтичних компаній "Лікхім" Валерій Печаєв, передає "ДС".

Так, він пояснив вибір саме китайської вакцини для поставок в Україну.

"Перше: технологія вакцини від коронавірусу — інактивованої вакцини — відома людству протягом ста років і у них не зовсім така ефективність божевільна, але вони надійні, вони безпечні — і це головний критерій, який був. Друге: ефективність показує виробнича практика і застосування. третє: нас задовольняло те, що два-вісім градусів температури зберігання дозволяє нам використовувати її широкомасштабно у всіх куточках України", — сказав Печаєв.

Крім того, він заявив, що акції Sinovac Biotech котируються на американському позабіржовому ринку NASDAQ.

"Ну скажімо, жодне українське підприємство на американських фондових ринках не представлено. Про що говорить NASDAQ? Перше: це говорить про прозорість компанії, друге — це гроші американських платників податків. Ну, як правило — ці акції використовуються у всьому світі", — зазначив глава наглядової ради "Лікхиму".

Як повідомляла "ДС", українська фармакологічна компанія "Лікхім" планує в 2022 році почати виробництво вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac.

Нагадаємо, 12 січня бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що якщо ефективність китайської вакцини проти коронавірусу буде менше 70%, компанія-виробник компенсує Україні все кошти, витрачені на її закупівлю.

    Реклама на dsnews.ua