• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Нестандартні прем'єри. Що виходить в новому сезоні на телеканалі "Апостроф TV"

Телеканал "Апостроф TV" в новому сезоні випустив на екрани одразу дві нестандартні премʼєри: шоу "ПереСДАЧА з Катериною Вишневською" і авторську програму "Розклад Кулініча"

Юрій Кулинич і Катерина Вишневська
Юрій Кулинич і Катерина Вишневська
Реклама на dsnews.ua

Концепція абсолютно нетипового для українського ринку проекту "ПереСДАЧА з Катериною Вишневською" полягає в тому, що політики в прямому ефірі в буквальному сенсі слова здають серйозні іспити.

За словами генпродюсера Апостроф TV Ірини Король, це різні іспити — на знання норм Конституції, профільного законодавства, а також — на знання предметів шкільної програми. В ході "ПереСДАЧИ" політик, зокрема, отримує можливість озвучити свою думку з трьох будь-яких, цікавих йому, питань. Але при цьому, як на іспиті, він тягне квитки. Їх всього 15 — з незручними питаннями від людей з вулиці, експертів, журналістів редакції. І які це питання — гість не знає, але повинен відповідати і піти від відповіді не вийде.

Також в ефірі "Апостроф TV" на початку жовтня стартував другий цікавий проект — "Розклад Кулініча". Це двогодинний прямий ефір, в ході якого "препаруються" злободенні теми. Програма включає, в тому числі, і портретне інтервʼю з цікавим гостем. Суть його в тому, щоб не просто розповісти біографію окремої людини, лідера громадської думки, а зʼясувати, як той чи інший епізод його життя вплинув на його особистісне становлення. Або як цей епізод з минулого впливає на прийняті ним рішення. З огляду на те, що гості передачі будуть успішними людьми, журналісти будуть досліджувати складові цього успіху — від народження і дитячого садка, до сьогоднішнього дня. Будуть шукати знайомих цієї людини, розбиратися з його сторінками в соціальних мережах, вникати, що йому пишуть, чого бажають. Обовʼязково буде прийматися до уваги близьке коло героя, хто його друзі, адже — і це особливо важливо для політиків і знакових діячів — такі звʼязки дуже багато говорять про те, як людина стала тим, хто він є.

    Реклама на dsnews.ua