• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Невідомі на Закарпатті знову погрожували угорцям від імені "Правого сектору" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

На стіні однієї з будівель в селі Пийтерфолво Закарпатської області, де компактно проживають етнічні угорці, в ніч на 14 грудня невідомі залишили послання від начебто "Правого сектора" зі словами "Закарпаття – це Україна. Ми за вами прийдемо"

Про це йдеться у повідомленні на місцевому закарпатському сайті Голос.Карпат, передає "ДС".

Провокативний напис
Провокативний напис

"У ніч з неділі на понеділок 14 грудня у Закарпатському селі з компактним проживанням угорської нацменшини виявили надпис він начебто "Правого сектора", надряпаний на стіні з орфографічними помилками. "Закарпаття – це Україна. Ми за вами прийдемо. Правий сектор", — йдеться у повідомленні.

На надпис відреагували в Пийтерфолвівській ОТГ словами "Хай Господь змилується над нами, щоб ми й надалі жили тут в мирі, у братській любові з представниками інших національностей. Хай Всевишній захистить нас від подібних грубих злодіянь".

Нагадаємо, раніше в інтернеті був опублікований відеоролик, на якому біля вʼїзду в місто Берегово людина в камуфляжі на тлі символіки "Правого сектора" загрожує жителям Закарпатської області угорського походження. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пригрозив "жорстким переслідуванням" в звʼязку з тим, що сталося.

Правоохоронці пізніше порушили кримінальну справу в звʼязку з появою даного провокативного відео.

    Реклама на dsnews.ua