• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

NewsOne звинуватив правоохоронців у бездіяльності

Реклама на dsnews.ua
Телеканал NewsOne звинувачує правоохоронців у бездіяльності під час блокування свого офісу

"Співробітники правоохоронних органів, які присутні біля каналу і на очах, яких так звані активісти здійснюють свої протиправні дії, не приймають ніяких заходів для захисту журналістів та припинення незаконних дій", - йдеться в заяві, повідомляє "ДС" з посиланням на NewsOne.

На думку телеканалу, дії невідомих осіб можуть містити ознаки злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України. Серед них погрози вбивством, перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та загрози знищення чужого майна. Крім цього зазначають, що такі дії порушують Конвенцію про захист прав людини і основних свобод.

Нагадаємо, що увечері в неділю, 3 грудня, невідомі заблокували за допомогою мішків з піском і колючого дроту офіс телеканалу NewsOne.

Активісти вимагають від керівництва телеканалу вибачитися перед учасниками Майдану і АТО, а також "змінити свою проросійську орієнтацію".

Президент Петро Порошенко заявив, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винен у блокуванні активістами NewsOne, оскільки він випустив з уваги антиукраїнські заяви, які звучали в ефірі каналу.

Довідка.Власником телеканалу NewsOne є позафракційний народний депутат Євген Мураєв, який 30 листопада в ефірі програми "Український формат", коментуючи слова народного депутата Світлани Заліщук про наслідки Революції гідності, назвав події на Майдані Незалежності в Києві взимку 2013-2014 років державним переворотом, а потім на підтвердження своїх слів зачитав визначення "перевороту".

    Реклама на dsnews.ua