• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Ніагарський водоспад до Дня незалежності пофарбують у кольори прапора України: де дивитися онлайн

До Дня незалежності України Ніагарський водоспад, розташований на кордоні США і Канади, підсвітять в синьо-жовті кольори

Реклама на dsnews.ua

Акцію ініціювало посольство України, інформує "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Як повідомили в посольстві України в Канаді, відомий водоспад можна буде спостерігати наживо в українських кольорах 24 серпня о 22:00 за місцевим часом (25 серпня о 5:00 за київським часом) по посиланню.

"Буде красиво і символічно. Хочемо, щоб, дивлячись на цей прекрасний і потужний водоспад, кожен міг подумати про енергію і непереборної життєву силу української незалежності. Ми раді розділити цей великий день з нашими канадськими друзями!", — сказав посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Українські святкування заплановані в десятках міст. В Едмонтоні українськими квітами висвітлять міст "Хай Левел", а в Фредеріктон — будівля мерії.

Крім того, прапор України підніме мерія столиці Канади Оттави, а також ряд інших канадських міст, зокрема Едмонтон, Канора, Вінніпег, Фредеріктон, Кінгстон.

У посольстві також повідомили, що в Києві на урочистостях до Дня незалежності та на саміті Кримської платформи Канаду представлятиме спікер Сенату Джордж Ф'юрі.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua