• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Новинна Група Україна" запускає нову інноваційну студію 360 °

З 30 листопада випуски новин "Сьогодні" на телеканалах "Україна" і "Україна 24" виходять в ефір із нової студії. Це найбільша студія в Україні, яка першою у країні використовуватиме повномасштабну технологію 360 °

"Новинна Група Україна" запускає нову інноваційну студію 360 °
"Новинна Група Україна" запускає нову інноваційну студію 360 °
Реклама на dsnews.ua

Студія обладнана за останнім словом техніки з урахуванням новітніх світових стандартів. Надсучасне устаткування доставляли з 10 країн, серед яких США, Японія, Китай, Німеччина, Польща, Італія, Іспанія, Корея, Чехія і Тайвань. На її зведення знадобилося 500 годин.

 "У грудні 2019-го телеканал "Україна 24" розпочинав мовлення у невеликій студії. За рік наполегливої роботи канал продемонстрував найвищі темпи зростання показників серед конкурентів. Ми стрімко розвиваємось, оновлюємо формати, наша команда поповнюється новими фахівцями. І вже цьогоріч, до свого першого дня народження, переїхали до просторої надсучасної студії, над оснащенням якої працювали кращі професіонали України та світу. Декоративні елементи розробляли провідні європейські дизайнери в єдиному екземплярі спеціально на замовлення "Новинної Групи Україна". Унікальністю розробки є те, що це перша в Україні студія, яка являє собою суцільну зону й повноцінно працює на 360 °. Ведучі й журналісти можуть проводити ефіри та робити включення із будь-якої точки студії", – розповів головний редактор "Новинної Групи Україна" Юрій Сугак.

З 30 листопада випуски новин "Сьогодні" на телеканалах "Україна" і "Україна 24" виходять в ефір з нової студії
З 30 листопада випуски новин "Сьогодні" на телеканалах "Україна" і "Україна 24" виходять в ефір з нової студії

Окрім того, "Сьогодні" й "Україна 24" використовують систему стабілізації камер Steadicam. В Україні подібну технологію "живої" камери саме в новинах не практикує ніхто. Досі її застосовували лише в кіно, рекламі та під час концертних зйомок. Особливу увагу зосередили й на елементах візуалізації.

"Телеканал "Україна 24" першим застосував 3D-графіку просто неба під час спецефіру до Дня Незалежності й продовжує удосконалювати використання 3D-технологій. Так, у новій студії оснащено унікальну хвилеподібну панель із відеоекраном, який проєктує зображення нестандартної форми. Також ми єдині в країні використовуємо не статичні, а динамічні декорації", – додав Юрій Сугак.

Загалом у новій студії працює 1000 одиниць техніки, 200 освітлювальних приладів. На підлозі – спеціальне антиблікове покриття, яке дасть змогу уникнути небажаних відблисків світла, сторонніх тіней у кадрі й подати глядачу максимально якісне та яскраве зображення.

Перші випуски зі студії 360 ° вийдуть вже 30 листопада.

    Реклама на dsnews.ua