• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Оголошені переможці конкурсу "Адвокат року 2021"

У День юриста, 8 жовтня, відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського публічного конкурсу "Адвокат року 2021", яка зібрала кращих представників адвокатської спільноти

Реклама на dsnews.ua

У фінал вийшли дійсно найкращі, і це є великим досягненням та приводом, аби пишатися собою.

Традиційно на головній сцені Hyatt Regency Kiev отримали свої нагороди переможці в 43 номінаціях. Відкрили церемонію Президентка ААУ, керуюча партнерка АО "Marshaller Group" Зоя Ярош, Голова Наглядової ради ААУ, менторка LBS, керуюча партнерка АО "Дмитрієва та партнери" — Ольга Дмитрієва, та Віцепрезидент ААУ, керуючий партнер АО "EQUITY" — Олег Маліневський. Ведучими церемонії стали: Аліна Познанська та Валентин Орлов.

Нагороджували переможців: Зоя Ярош, Президентка ААУ, керуюча партнерка АО "Marshaller Group"; Олег Маліневський, Віцепрезидент ААУ, керуючий партнер АО "EQUITY". Члени Правління ААУ: Семен Ханін, керуючий партнер ЮК "Amber"; Григорій Павленко, адвокат АО "Pavlenko Legal Group" ; Олег Вдовичен, керуючий партнер АО "Вдовичен та партнери"; Олена Костюченко, партнерка АО "Дмитрієва та партнери"; Юрій Хапко, керуючий партнер АО "Тотум"; Віталій Мацелюх, керуючий партнер АО "Артіус". Представники компаній – партнерів церемонії: Олег Горецький, керуючий партнер ЮФ "Горецький і партнери"; Сергій Лисенко, керуючий партнер ЮФ "Грейсерс"; Арсеній Салалайко, адвокат АО "Мітракс"; Микита Задорожний, адвокат АО "ID Legal Group".

 Переможцями конкурсу "Адвокат року 2021" стали:

·        FMCG & RETAILE — Максимова Юлія, АО "ТОТУМ", Київ;

·        АГРАРНЕ ПРАВО — Яськів Богдан, АО "ТОТУМ", Київ;

·        АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС — Бурдак Віталій, АО "ПАВЛЕНКО ЛІГАЛ ГРУП", Київ;

·        АНТИМОНОПОЛЬНЕ ТА КОНКУРЕНТНЕ ПРАВО — Руденко Тетяна, індивідуальна адвокатська діяльність, Київ;

·        БАНКРУТСТВО — Боярчуков Сергій, ЮК "АЛЄКСЄЄВ, БОЯРЧУКОВ ТА ПАРТНЕРИ", Київ;

·        ГОСПОДАРСЬКЕ (КОМЕРЦІЙНЕ) ПРАВО — Шкелебей Олександр; АО "ЕСКВАЙРС", Київ;

·        ЕКОЛОГІЧНЕ ПРАВО ТА ЕНЕРГЕТИКА — Куфтирєв Павло, АО "GRECO", Київ;

·        ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО — Висіцька Ірина, АО "АДВОКАТСЬКА ФІРМА "ЄФІМОВ ТА ПАРТНЕРИ", Київ;

·        ЗЛИТТЯ ТА ПОГЛИНАННЯ — Мальський Олег, АО "ЕТЕРНА ЛО", Київ;

·        ІНВЕСТИЦІЇ — Мальський Маркіян, АО "АРЦІНГЕР", Львівський офіс;

·        ІТ ПРАВО — Шевцов Олег, АК "АЛЕКСАНДРОВ ТА ПАРТНЕРИ", Київ;

·        КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО — Ковальчук Микола, ЮК "LI GROUP", Київ;

·        МЕДИЧНЕ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПРАВО — Миколаєць Юлія, АО "Юридична фірма "СТАТУС", Київ;

·        МЕДІА-ПРАВО — Мотузюк Богдана, індивідуальна адвокатська діяльність, Київ;

·        МИТНЕ ПРАВО — Тасліцький Герман, ДЕЛЬТА ІНТЕРНЕШНЛ СЕРВІСЕС, Київ;

·        МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ — Сулейманова Амінат, АО "ЕЙ.ДЖИ.ЕЙ. ТА ПАРТНЕРИ", Київ;

·        МОРСЬКЕ І ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО — Денисова Ганна, АО "ЮРИДИЧНЕ БЮРО СЕРГЄЄВИХ", Одеса;

·        ПОДАТКОВЕ ПРАВО — Жукова Олена, SAIVENA GROUP, Київ;

·        ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ — Слободянюк Дмитро, АО "RELIANCE", Миколаїв;

·        СІМЕЙНЕ ПРАВО — Горецький Олег, ЮФ "ГОРЕЦЬКИЙ І ПАРТНЕРИ", Київ;

·        СПАДКОВЕ ПРАВО — Собкович Віталій, АО "АЛЬЯНС ПРАВОВИХ СИЛ", Київ;

·        СУДОВА ПРАКТИКА — Петренко Юрій, АО "AДЕР ХАБЕР", Київ;

·        ТРУДОВЕ ПРАВО — Загрія Надія, АО "PRAVO GARANT", Запоріжжя;

·        ФІНАНСОВЕ І БАНКІВСЬКЕ ПРАВО — Зарубицька Вероніка, ЮК "АМБЕР", Київ;

·        ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО — Бабенко Юрій, АО "МІТРАКС", Київ;

·        WITE COLLAR CRIME — Лисенко Сергій, ЮФ "ГРЕЙСЕРС", Київ;

·        АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАКТИКА — Борис Станіслав, АО "ЮСКУТУМ", Київ;

·        АНТИРЕЙДЕРСЬКА ПРАКТИКА — Порайко Андрій, АО "ЕВЕРЛІҐАЛ", Київ;

·        КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО — Лисак Олександр, АО "ЕКВІТІ", Київ;

·        КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО — Пошиванюк Тарас, АО "ЕКВІТІ", Київ;

·        ЗАХИСТ БІЗНЕСУ — Вдовичен Олег, АО "ВДОВИЧЕН ТА ПАРТНЕРИ", Київ;

·        НЕРУХОМІСТЬ ТА БУДІВНИЦТВО — Дєдов Євгеній, АО "ЮРІСВЕСТ", Київ;

·        ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК АДВОКАТУРИ — Зейкан Ярослав;

·        ЮРИСТ-НАУКОВЕЦЬ — Орлюк Олена, Інститут права КНУ ім. Т.Шевченка;

·        КРАЩИЙ ЖУРНАЛІСТ, ЯКИЙ ПИШЕ НА ЮРИДИЧНІ ТЕМИ — Гончар Ірина, видавництво "ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА";

·        КРАЩИЙ IN-HOUSE LAWYER — Хомич Інна, Мусійчук Ірина;

·        ЮРИСТ — ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ — Оніщук Микола;

·        ЮРИСТ – ЗАКОНОТВОРЕЦЬ — Макаров Олег;

·        ЮРИСТ — ПОЛІТИЧНИЙ ДІЯЧ — Іонушас Сергій;               

·        КРАЩИЙ МОЛОДИЙ ЮРИСТ — Боровець Аліна, АО "МІТРАКС", Київ; Рудометкіна Марія, ЮФ "ГОРЕЦЬКИЙ І ПАРТНЕРИ", Київ;

·        КРАЩИЙ СТУДЕНТ — Абдураманов Аділь, Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка

 

ААУ щиро вітає всіх переможців та фіналістів, і запрошує взяти участь у конкурсі в наступному році.

    Реклама на dsnews.ua