• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Окупанти в Керчі навчають дітей стрільби з гвинтівок (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
У анексованої Росією Керчі менш ніж через два тижні після розстрілу в політехнічному коледжі провели для неповнолітніх дітей урок зі стрільби з гвинтівок

Відповідні фото були опубліковані в одному з кримських пабликов забороненої в Україні російської соцмережі "Вконтакте", повідомляє "ДС" з посиланням на "Апостроф".

"Юнармейская зміна", організована окупантами, відбулася 29 жовтня.

"А потім дивуються!", "Ідіотизм це назавжди", "Спочатку навчання на стрільбищі, а потім відпрацювання практичних навичок в Керчі... Цей дурний і наївний хлопчак - лише прикриття бойової операції добре організованої структури", "Режим все для цього буде робити Кремлівський теракт у Керчі для того і був здійснений, щоб посилити "Росгвардию" та ін. структури, що охороняють владу від пограбованого нею народу, для нагнітання напруженості в суспільстві замість вирішення найгостріших справжніх проблем", пишуть коментатори в соцмережах.

Вдень 17 жовтня 18-річний студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков, за даними слідства, відкрив стрілянину влаштував вибух в навчальному закладі, після чого покінчив з собою. В результаті атаки загинув 21 чоловік, більшість з яких - неповнолітні. Крім загинули не менше 80 осіб були госпіталізовані, багато з постраждалих позбулися кінцівок.

Кримінальну справу, порушену за статтею "Теракт", було згодом перекваліфіковано на статтю "Вбивство".

Все про трагедію в Керчі читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua