• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Октагон-Аутдор": професійне середовище та громадські організації підтримали нас у протистоянні рейдерам з СБУ

Відкрита підтримка патріотичних організацій, всеукраїнських профільних асоціацій, партнерів та навіть конкурентів є важливим фактом у відстоюванні чесного імені та ділової репутації компанії "Октагон-Аутдор", яка стикнулася "з безпідставними звинуваченнями і рейдерством з боку державного органу – СБУ", — заявили на офіційній Фейсбук-сторінці компанії

Реклама на dsnews.ua

Компанія "Октагон-Аутдор", що є одним з найкрупніших операторів зовнішньої реклами в Україні, давно отримала визнання авторитетних організацій і установ з різних міст. Серед них "об'єднання учасників АТО "Українці Разом", ГО "Серця Кіборгів", UNICEF, Міністерство оборони України, СБУ (!), Національна гвардія України та багато державних і громадських організацій, іноземних посольств і представництв. "Адже упродовж 25 років ми були і залишаємося надійними партнерами у розміщенні соціальної реклами та суспільно значущої інформації. Щороку – десятки соціальних кампаній, сотні виділених нами безкоштовних рекламних площин", — констатують в "Октагон-Аутдор".

Компанія зазначає, що "накращим доказом проукраїнської позиції є справи, які говорять самі за себе. Адже з 2014 року "Октагон-Аутдор" розмістила понад тисячу бордів та сітілайтів з сюжетами на підтримку патріотичного виховання та воїнів АТО. Ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні на наших інформаційних носіях. На сотнях наших площин безкоштовно було розміщено сюжети, присвячені трагедії Голодомору, пам'яті Героїв Крут, депортації кримських татар та історичним постатям, які будували українську державу", — ідеться у заяві компанії.

Власником компанії є громадянин Європейського Союзу. "Європейські цінності і патріотизм завжди були і залишаються нашим орієнтиром. І це підтверджено всією нашою діяльністю. Саме тому абсурдними є закиди щодо нібито співпраці з сепаратистами та фейки щодо тероризму", — наголошують в "Октагон-Аутдор".

Довідка

Компанія "Октагон-Аутдор", яка є одним з найбільших операторів зовнішньої реклами в Україні, нещодавно заявила про рейдерську атаку з використанням недобросовісних співробітників СБУ. Компанія відкинула закиди у нібито співпраці з сепаратистами так званих Л/ДНР і звернулася до президента, премʼєр-міністра, голови СБУ та генерального прокурора щодо фальсифікації звинувачень у тероризмі.

Про те, що СБУ може допомагати захопити "Октагон-Аутдор" депутату Вадиму Столару, писали ЗМІ з посиланням на політичних експертів. Вони пов'язують спробу рейдерського захоплення великого оператора зовнішньої реклами з наближенням виборів, також звучали версії про зацікавленість деяких представників влади. Адже 4600 рекламних площин, які належать компанії "Октагон-Аутдор" у 37 містах України, можуть стати безкоштовним ресурсом у виборчій кампанії, про наближення якої говорять політологи. У свою чергу, авторитетні галузеві організації, такі як Асоціація операторів зовнішньої реклами та Всеукраїнська рекламна коаліція виступили на захист компанії "Октагон-Аутдор". А експерти кажуть про гучний скандал, який призведе до відтоку капіталу через атаку держави на західного власника "Октагон-Аутдор".

    Реклама на dsnews.ua