• USD 39.4

Олімпіада-2016: українські тенісистки і боксер "зрізалися" на старті

Українські спортсмени не змогли пройти попередні етапи змагань

Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок не змогли подолати стартовий бар'єр змагань у парному розряді на Олімпійському-тенісному турнірі в Ріо-де-Жанейро 7 серпня. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України, передає "ДС" з посиланням на повідомлення НОК в Facebook.

У матчі першого кола днепропетровчанки програли китайській парі Сюй/Чжен - 0:6, 3:6.

У той же час, український боксер Денис Солоненко припинив боротьбу на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро після першого ж поєдинку.

В 1/16 фіналу у ваговій категорії до 81 кг він поступився Теймур Маммадову з Азербайджану.

Після трьох раундів бою усі три рефері віддали перемогу Маммадову з рахунком 29:28, вважаючи, що український боксер програв два перших раунди і виграв третій.